Miele Hamburg

3.6
(31)

Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Domstraße 14, Hamburg – Germany

Telefon : 040 3742747

Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh Yol Tarifi

Miele Center Hamburg by HHK Hamburger Haus- und Küchengeräte GmbH

Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Domstraße 14, Hamburg – Germany olan Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh, işletmesine 040 3742747 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Miele Center Hamburg By Hhk Hamburger Haus Und Küchengeräte Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Miele Hamburg Yorumları

 1. Bir Miele cihazıyla ilgilenen herkes uğramalı veya uğramış olmalıdır. İki kadın son derece yetkin ve hangi cihazlara sahip olduklarını ve hangi cihazın hangi işlevlere sahip olduğunu biliyorlar. Ev aletleri konusunda şimdiye kadar aldığım en iyi tavsiye.
  Menzil de harika ve çeşitlidir. Çamaşır makinesini hizalarken de tesisatçılar hızlı bir şekilde güvenilir ve doğruydu.
  Ancak orada finansman sağlanamıyor.

 2. Bugün dükkandaydım ve bir kurutucu almak istedim. Ben körüm ve kör insanlar için kullanabileceğim bir kurutucu olmadığı söylendi. Başka bir mağazada kullanabileceğim harika bir Miele cihazı buldum. Ancak bunun nedeni, satıcının kendisini benim konumuma koyamaması ve onu nasıl kullanabileceğimi düşünmek için zaman ayırmamasıydı.
  Bu işi engelli insanlara kesinlikle tavsiye edemem.

 3. Burada tavsiye, müşterilerin geldiği sıraya göre değil, beklenen satışın boyutuna ve miktarına göre verilir.

  Bugün (Cumartesi öğleden sonra) bir istişare için hala zaman olup olmadığına ilişkin telefon sorgusu olumlu yanıtlandı. Varışımızdan sonra (30 dakika sonra), birinci hanım bize istediğimiz ürün hakkında tavsiyede bulunamadı ve ikinci hanım bizden sonra müşterilere dönmeyi tercih etti çünkü çalışana göre bizden çok daha fazlasını satın almak istediler ve bu yüzden geri geleceğimiz önümüzdeki hafta olmalı.
  Ne yazık ki bizim için hayır. Bazı çevrimiçi satış kanalları burada daha müşteri dostu!

Yoruma Kapalı