Voltex Marseille

4
(16)

Voltex adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 167 Rue Paradis, Marseille – France

Telefon : 04 91 53 52 52

Voltex Yol Tarifi

voltex

Voltex France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 167 Rue Paradis, Marseille – France olan Voltex, işletmesine 04 91 53 52 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Voltex ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Voltex yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Voltex hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Voltex ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Voltex ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Voltex için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Voltex bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Voltex sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Voltex Marseille Yorumları

 1. VOLTEX Marsilya
  Karar vermem altı ayımı aldı … ama yine de ziyaretlerimin her birinde hoşgeldin sıcaktı.
  Sonunda muhteşem koltuğumu sipariş ettiğimde teslimat süresine saygı duyuldu, teslimat profesyonel ve arkadaş canlısı teslimat adamlarıyla ve zamanında mükemmeldi.
  Tabii ki bu sadece bir kontrattır, fakat çoğu kişi bunu unutur.
  Ve kanepem çok sıcak! Bayıldım

 2. Teslimat sürelerinde güvenilir değil. Ödeme yapmadan önce cazip bir tarih taahhüt ederler. Ancak ödeme yapıldıktan sonra teslim edilmeleri 2 ay daha sürdü. Ve ticari jest hiç göreve kadar değil … Hiç önermiyorum!

 3. Çok iyi bir resepsiyon ve kaçırılmaması gereken ürünler, çok geniş bir aydınlatma seçeneği

Yoruma Kapalı