Habitat Marseille – Les Voutes De La Major

3.8
(193)

Habitat Marseille – Les Voutes De La Major adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bd Jacques Saade, Marseille – France

Telefon : 04 88 91 01 15

Habitat Marseille – Les Voutes De La Major Yol Tarifi

Habitat Marseille – Les Voutes De La Major

Habitat Marseille – Les Voutes De La Major France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bd Jacques Saade, Marseille – France olan Habitat Marseille – Les Voutes De La Major, işletmesine 04 88 91 01 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Habitat Marseille – Les Voutes De La Major ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Habitat Marseille – Les Voutes De La Major yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Habitat Marseille – Les Voutes De La Major hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Habitat Marseille – Les Voutes De La Major ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Habitat Marseille – Les Voutes De La Major ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Habitat Marseille – Les Voutes De La Major için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Habitat Marseille – Les Voutes De La Major bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Habitat Marseille – Les Voutes De La Major sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 193

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Habitat Marseille – Les Voutes De La Major Yorumları

  1. Çekici bir tasarım altında kalitesizliği gizler! Bir sehpa yaklaşık 300 Euro ödedi ve bu da giderek dağıldı. Gerçekten kötü kalite ve uyumsuz bir fiyat.
    Müşteri hizmetleri, üretim hatasını dikkate alamıyor. Kısacası onlardan satın almayın !!

  2. Çok güzel bir rehabilitasyon! Birçok bar ve yemek alanı kuruldu! Güzel ve popüler teraslarla !!

  3. Accueil sympathique et très pro, situé dans un endroit superbe !

  4. Très beaux produits bien agencés mais des prix élevés.

Yoruma Kapalı