Danand Ameublement Décoration

4.4
(16)

Danand Ameublement Décoration adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 173 Rue Paradis, Marseille – France

Telefon : 04 91 37 68 25

Danand Ameublement Décoration Yol Tarifi

Danand Ameublement Décoration

Danand Ameublement Décoration France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 173 Rue Paradis, Marseille – France olan Danand Ameublement Décoration, işletmesine 04 91 37 68 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Danand Ameublement Décoration ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Danand Ameublement Décoration yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Danand Ameublement Décoration hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Danand Ameublement Décoration ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Danand Ameublement Décoration ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Danand Ameublement Décoration için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Danand Ameublement Décoration bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Danand Ameublement Décoration sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Danand Ameublement Décoration Yorumları

  1. Çok fazla mobilya satın aldıktan sonra, monte edilmesi gereken üç armatürü (2500 €) satın aldık. L. binası yakın zamanda (2019) 10 cm tavan standart plakalarla donatılmıştır. Armatürlerin hepsinin monte edilmesi imkansız 6 ila 9 cm arasındadır.
    Yönetim yanıtı “bir elektrikçi tarafından yapıldı” !!!!!!!!!
    Yüklemek satmaktan daha kolay

  2. Sıcak bir karşılama ve olağanüstü ürünlerle çok güzel bir mağaza!

  3. Tavsiyelerle mobilya tasarlayın … 20 yıldır mihenk taşı
    Knoll, Le Corbusier, Philippe Stark …

Yoruma Kapalı