Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille

4.4
(69)

I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Les Docks Village Atrium, 10, 10.4 Pl. de la Joliette, Marseille – France

Telefon : 04 91 45 27 91

I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille Yol Tarifi

I.D DECO Magasin de meubles et décoration à Marseille

I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Les Docks Village Atrium, 10, 10.4 Pl. de la Joliette, Marseille – France olan I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille, işletmesine 04 91 45 27 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada I D Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Deco Magasin De Meubles Et Décoration À Marseille Yorumları

 1. Seçimlerde sizi tatmin etmekten geri kalmayan ve satın almak için her zaman zaman alan bu çok ciddi mağazayı şiddetle tavsiye ediyorum, kendinize güveniyor ve müşterilere çok özen gösteriyorsunuz, ayrıca ürünlerin kalitesi kusursuz, satıcılar ve hepsi çok hoş personel .
  Başarılı bulduğum iç dekorasyonuma katıldığınız için teşekkür ederim ID DECO.
  Bu yüzden memnunum ve bu mağazayı tavsiye ediyorum.

 2. Kusursuz !!!!! Çok hızlı bir şekilde çözülen küçük teslimat sorunu !!!!
  Müşterilere çok az özen gösteren kaliteli ürünler ve çok cana yakın satıcılar !!!

 3. Merci beaucoup au super conseiller qui nous a reçu c’était un plaisir de pouvoir échanger sur la déco et les idées d’aménagement et le banc va finalement trôner dans notre appartement ! D’une extrême sympathie et toujours ravi de se rendre dans cette boutique qui détient de véritables pépites.

  Merci encore pour votre hospitalité et réactivité lors de l’envoi.

  Les Lyonnais 🙂

Yoruma Kapalı