Design My Home

5
(22)

Design My Home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 148 Rue Breteuil, Marseille – France

Telefon : 04 96 16 14 68

Design My Home Yol Tarifi

DESIGN MY HOME

Design My Home France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 148 Rue Breteuil, Marseille – France olan Design My Home, işletmesine 04 96 16 14 68 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Design My Home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Design My Home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Design My Home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Design My Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Design My Home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Design My Home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Design My Home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Design My Home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Design My Home Yorumları

  1. Bir keşif ! Güzel bir showroom, sağlam dekorasyon tavsiyeleri, arkadaş canlısı bir satış elemanı ve “yüksek kaliteli” ürünler. Ve çok profesyonel teslimat görevlileri tarafından düzgün bir eve teslimatı bitirmek için. teşekkür ederim

  2. Deneyimli bir satış elemanı tarafından hoş karşılandım, bu yüzden felis markasından yüksek kaliteli bir çekyat için teslim oldum, rengini, kumaşı ve modeli seçtim.
    Kanepe programa göre alındı.
    Satın alma işlemimden çok memnun kaldım, bu mağazayı şiddetle tavsiye ediyorum.

  3. Sağlam tavsiyeler eşliğinde yüksek kaliteli ve zevkli mobilyalar. Ben tavsiye ediyorum

Yoruma Kapalı