Greg & Co

4.9
(18)

Greg & Co adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 35 Rue Neuve Sainte-Catherine, Marseille – France

Telefon : 06 16 54 50 50

Greg & Co Yol Tarifi

GREG & CO

Greg & Co France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 35 Rue Neuve Sainte-Catherine, Marseille – France olan Greg & Co, işletmesine 06 16 54 50 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Greg & Co ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Greg & Co yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Greg & Co hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Greg & Co ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Greg & Co ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Greg & Co için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Greg & Co bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Greg & Co sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Greg & Co Yorumları

  1. Endüstriyel bir stil konsolunun mükemmel ve özel olarak gerçekleştirilmesi. Olağanüstü render. İlham galeriye girerek gelecek, o zaman gerçekten dekorasyonunuzu yeniden yapmak isteyeceksiniz. Evde ayrıca çok hoş. Denetlenmeden tavsiye vermek.

  2. Kızım ve ben bir hayranıyız! bu dükkanın kapısını itmek için tereddüt etmeyin … karşılama sıcak ve tüm sergiler arasında yerinde mutluluğunuzu bulamazsanız, Greg sizi dinlemek ve göre “sizin” mobilya oluşturmak için orada Arzularınız! Biz ona “özel yapılmış” için birkaç kez çağırdı, biz asla sonuç ile hayal kırıklığına uğradılar! güzel işler ve güzel malzemeler …

  3. Kaçırılmaması gereken bir adres …
    Çok uygun fiyatlarla muhteşem makaleler, çok basit ama çok samimi bir karşılama, iyi kişiselleştirilmiş tavsiyeler.
    Orada yürüyüş yapmak bir zevk ve hatta bazı güzel parçalarla ayrılmanın ötesinde.
    En azından izleme zevkiniz için gidin

  4. Des.meubles originaux et des prix raisonnables, alors faisons nous plaisir !

Yoruma Kapalı