Veneta Cucine Lyon

3
(8)

Veneta Cucine Lyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 30 Cr de la Liberté, Lyon – France

Telefon : 04 37 27 01 72

Veneta Cucine Lyon Yol Tarifi

Veneta Cucine Lyon

Veneta Cucine Lyon France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 30 Cr de la Liberté, Lyon – France olan Veneta Cucine Lyon, işletmesine 04 37 27 01 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Veneta Cucine Lyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Veneta Cucine Lyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Veneta Cucine Lyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Veneta Cucine Lyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Veneta Cucine Lyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Veneta Cucine Lyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Veneta Cucine Lyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Veneta Cucine Lyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Veneta Cucine Lyon Yorumları

  1. 1. toplantıdan mutfağımın kurulumuna kadar mükemmel! Müşterilerini dinleyen profesyoneller, iyi tavsiyeler, çok iyi ürünler…

  2. Ben merhaba mağazaya yürümek, satış personeli bekleyen 45 dakika sonra müşterileri ile, kimse beni selamlamak ya da beklemek için sormak için geldi, ben böyle kötü bir resepsiyon görmedim! Kaba ++++! Ben bilgilendirilmeden ayrılmak zorunda kaldım falan!

  3. Çok güzel dükkan
    Kalite tavsiyesi …
    Mutfağımı almak için sabırsızlanıyorum!

  4. Très satisfaite des services proposés par Veneta Cucine Lyon. Nous avons eu affaire à leur architecte d’intérieur Émilie qui a su répondre à toutes nos attentes en nous dessinant un projet de cuisine moderne et fonctionnelle qui se marie parfaitement bien avec le reste de notre intérieur. L’accompagnement d’Emilie et sa connaissance des matériaux a été d’un grand atout.
    Nous sommes ravis !

Yoruma Kapalı