Silvera Lyon

4
(8)

Silvera Lyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grand Hôtel Dieu, 6 cour du Midi, Lyon – France

Telefon : 04 81 88 80 00

Silvera Lyon Yol Tarifi

Silvera Lyon

Silvera Lyon France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grand Hôtel Dieu, 6 cour du Midi, Lyon – France olan Silvera Lyon, işletmesine 04 81 88 80 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Silvera Lyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Silvera Lyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Silvera Lyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Silvera Lyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Silvera Lyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Silvera Lyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Silvera Lyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Silvera Lyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Silvera Lyon Yorumları

  1. Çok güzel mağaza
    Seçkin bir müşteri için güzel parçalar arıyor.

    Karşılama ve gülümseme orada, güzel, RBC izdihamının soğukluğunun tam tersi.

  2. Bireyler ve işletmeler için mobilyalar sunan üst düzey tasarım butiği. Güzel ev. Bütün cüzdanlar için değil. Ancak, kendilerini donatmak isteyenlere eğilimler hakkında fikir verir. Lyonnais olmayan bulmak için kolay değil Mağaza.

  3. Çok şık ürünler ile güzel bir dükkan, bu yüzden her zaman çok rahat değil.

  4. Son derece hayal kırıklığı yaratan müşteri deneyimi. Birkaç mobilya parçası ararken mağazada dolaştım ve masalarının arkasında çalışan birkaç çalışana rastladım. Çoğu beni zorlukla karşıladı ve hiçbiri sormayı teklif etmedi. Ayrılırken kimse bana veda etmedi. Satış görevlilerinin müşterileri karşılaması ve aynı anda bilgisayarlarının arkasında çalışması zorsa, mağazada kötü bir resepsiyondan kaçınmak için neden iki işlevi birbirinden ayırmıyorsunuz?

Yoruma Kapalı