Habitat Lyon

3.6
(340)

Habitat Lyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grand hôtel Dieu, Lyon – France

Telefon : 04 26 83 32 50

Habitat Lyon Yol Tarifi

Habitat Lyon

Habitat Lyon France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grand hôtel Dieu, Lyon – France olan Habitat Lyon, işletmesine 04 26 83 32 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Habitat Lyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Habitat Lyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Habitat Lyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Habitat Lyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Habitat Lyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Habitat Lyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Habitat Lyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Habitat Lyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 340

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Habitat Lyon Yorumları

  1. Mağaza girişinde merhaba yok, çalışanlar birbirleriyle konuşmayı tercih ediyor, girişteki çalışanın burnunun altında maskesi vardı. Mağaza güzel ama mevcut birkaç referans göz önüne alındığında pek kullanışlı değil, çok küçük.
    Ayrıca habitattaki satış sonrası hizmet şüpheli akrabalardan daha fazla evde sandalye satın aldı, bir tanesine tahta ayak bölmesi üreticinin talimatlarına uygun kullanılmasına rağmen hiçbir şey istemediler duymak.
    Bu marka için giderek kötüleşen bir imaj.

  2. Güzel şeyler ama satıcılar ne yapıyor?!? Ayakta mı? Merhaba?!? Müşterileri bilgilendiriyoruz ve sohbet etmeyi bırakıyoruz !!! Hareket ediyoruz! Ne tembel insanlardan oluşan bir ekip! Fiyat konusunda bir cevap beklerken, akşamları önümde sohbet eden 2 satıcı inanılmaz …

  3. Mağazanın Place de la République olduğu zamandan daha az seçenek olduğu izlenimini edindiğim yer ben miyim? Yine de bir çok güzel şey, fiyatlar yüksek ama kalite bunu haklı çıkarıyor.

Yoruma Kapalı