Kartell Store Lyon

4.3
(19)

Kartell Store Lyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 15 Cr de la Liberté, Lyon – France

Telefon : 04 78 62 78 34

Kartell Store Lyon Yol Tarifi

Kartell Store LYON

Kartell Store Lyon France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 15 Cr de la Liberté, Lyon – France olan Kartell Store Lyon, işletmesine 04 78 62 78 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kartell Store Lyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kartell Store Lyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kartell Store Lyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kartell Store Lyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kartell Store Lyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kartell Store Lyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kartell Store Lyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kartell Store Lyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kartell Store Lyon Yorumları

 1. Teklif, mobilya yapısında birçok metal parçadan oluşuyor
  karşılama

 2. Bir seçim yapmak için hangi nesnelerin duracağını bildiğimiz hoş dükkan

 3. Çok sıcak bir karşılama, müşteri isteklerine özenli, hoş ve temiz mağaza

 4. Web sitesine gittim. Satıcı çok ciddi ve yardımseverdi. Bana bagajın durumunu göstermek için birkaç fotoğraf çekmeye zaman ayırdı. Paket, beklendiği gibi, evimin yakınındaki bir röleye iyi paketlenmiş olarak ulaştı.
  Bu çok ciddi dükkanı tavsiye ederim.

 5. TV sehpamızı yapmak için bir parça mobilya satın aldık.
  Ahşabın kalitesi çok iyi, mobilya parçası nikel ve sahibi kabloları geçirmemiz için arkada serbest bir delik açmış. Mobilyaları eve götürmemiz için bize şeytanını bile ödünç verdi!
  Kısacası, süper hoş bir karşılama, tavsiye ederim !!!

 6. Siparişime göre çok güzel tabure, mağaza müdürü tarafından doğrudan evime teslim edildi!

 7. Mükemmel karşılama, sıcak, özenli ve güler yüzlü

Yoruma Kapalı