Boutique Pieds Compas

5
(17)

Boutique Pieds Compas adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6 Rue de la Part-Dieu, Lyon – France

Telefon : 06 60 71 13 20

Boutique Pieds Compas Yol Tarifi

Boutique Pieds Compas

Boutique Pieds Compas France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6 Rue de la Part-Dieu, Lyon – France olan Boutique Pieds Compas, işletmesine 06 60 71 13 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boutique Pieds Compas ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boutique Pieds Compas yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boutique Pieds Compas hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boutique Pieds Compas ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boutique Pieds Compas ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boutique Pieds Compas için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boutique Pieds Compas bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boutique Pieds Compas sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Boutique Pieds Compas Yorumları

 1. güzel, hoş bir dükkan! Takıma özel söz ????

 2. Çok hoş dükkan, doğru fiyatlar ve düzenli olarak güncellenen ürünler
  Herkes için bir şey var: Kendinizi yenilemek için çok uygun fiyatlı ürünler veya zevkle yenilenmiş vintage öğeler.
  Bu mağaza aynı zamanda çok arkadaş canlısı bir kişi tarafından yönetiliyor, iyi tavsiyelerle ve soruları yanıtlamaya hazır.

 3. Une boutique où je vais au moins une fois par mois. On y trouve de beaux meubles à des prix raisonnables. En plus des meubles, on trouve de la vaisselle, un peu de déco.
  Ne pas hésiter à y retourner régulièrement pour voir les nouveaux arrivages.
  Cerise sur le gâteau, la patronne est adorable.

Yoruma Kapalı