Vega Nova

4.2
(21)

Vega Nova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Pfarrpl. 1, Linz – Austria

Telefon : 0732 773015

Vega Nova Yol Tarifi

Vega Nova

Vega Nova Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Pfarrpl. 1, Linz – Austria olan Vega Nova, işletmesine 0732 773015 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vega Nova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vega Nova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vega Nova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vega Nova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vega Nova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vega Nova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vega Nova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vega Nova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vega Nova Yorumları

  1. Küçük oğlum için (1,5 yıl) yalınayak ayakkabılar aldım. Pazarlamacı çok güzel, sabırlı ve adanmıştı. Bu ayakkabıların seçimi oldukça küçüktü, ama en azından mevcuttu. Tavsiye uygun, ama daha önce konuyla daha önce ilgilenmiş olduğum için hala çok memnun oldum.

  2. Sağlıklı ve çevre dostu ayakkabıların yanı sıra harika hizmet de buluyorum.

  3. Dostça yetkili tavsiye. Güzel kaliteli ayakkabılar

  4. Burada harika ayakkabılar var ve tavsiye ve destek harika. Sahibi ve ekibi her zaman geri gelmekten mutlu olacağınızdan emin olur.

Yoruma Kapalı