Kika Linz Urfahr

3.5
(237)

Kika Linz Urfahr adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Freistädter Str. 91 – 93, Linz – Austria

Telefon : 0732 730941

Kika Linz Urfahr Yol Tarifi

kika Linz-Urfahr

Kika Linz Urfahr Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Freistädter Str. 91 – 93, Linz – Austria olan Kika Linz Urfahr, işletmesine 0732 730941 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kika Linz Urfahr ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kika Linz Urfahr yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kika Linz Urfahr hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kika Linz Urfahr ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kika Linz Urfahr ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kika Linz Urfahr için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kika Linz Urfahr bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kika Linz Urfahr sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 237

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kika Linz Urfahr Yorumları

  1. İyi seçim ve bazı ucuz teklifler. Her yerde olduğu gibi bu mobilya mağazasından iyi ve daha az kaliteli satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, satış görevlileri sürekli olarak yetkin ve aynı zamanda tavsiyelerde bulunur, bu nedenle satış görevlilerinin söylediklerine dikkat edin, yüksek kaliteli ürünleri kolayca tanıyabilirsiniz.

  2. Super nette und ausführliche Beratung von Herrn Weisz, vielen Dank. Wir freuen uns schon sehr auf das neue Sofa 🙂

  3. Ich wurde heute beim Kika Filiale Urfahr WIE IMMER äußerst hilfsbereit behandelt! Ich war in Eile (unser kleiner Welpe war dabei) wurde flott und aufmerksam bedient und habe nur freundliche Gesichter gesehen!

Yoruma Kapalı