Leiner Linz

3.7
(183)

Leiner Linz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grillparzerstraße 25, Linz – Austria

Telefon : 0732 657461

Leiner Linz Yol Tarifi

Leiner Linz

Leiner Linz Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grillparzerstraße 25, Linz – Austria olan Leiner Linz, işletmesine 0732 657461 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leiner Linz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leiner Linz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leiner Linz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leiner Linz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leiner Linz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leiner Linz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leiner Linz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leiner Linz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 183

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Leiner Linz Yorumları

  1. Mobilyadan dekorasyona çok iyi stoklanmış bir mobilya mağazası burada çok şey bulacaksınız.Yaşam alanı için bir şeyler arıyorsanız her zaman görülmeye değer.

  2. Şu anda birkaç satış personeli ile kadrolu. Bir şeye ihtiyacın olursa, yardımın yok. Yazık, yıllar önce farklıydı.

  3. Restoran çok cana yakın ve personel çok cana yakın ve yardımsever. Maalesef artık hizmet yok.

  4. Mitarbeiterin auf Baby Abteilung sehr freundlich!! Wir kommen wieder gerne

Yoruma Kapalı