Teppichwerkstatt Behzad München

5
(13)

Teppichwerkstatt Behzad München adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dachauer Str. 29, München – Germany

Telefon : 089 54369771

Teppichwerkstatt Behzad München Yol Tarifi

Teppichwerkstatt Behzad München

Teppichwerkstatt Behzad München Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dachauer Str. 29, München – Germany olan Teppichwerkstatt Behzad München, işletmesine 089 54369771 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teppichwerkstatt Behzad München ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teppichwerkstatt Behzad München yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teppichwerkstatt Behzad München hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teppichwerkstatt Behzad München ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teppichwerkstatt Behzad München ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teppichwerkstatt Behzad München için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teppichwerkstatt Behzad München bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teppichwerkstatt Behzad München sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teppichwerkstatt Behzad München Yorumları

  1. Antik bir Heriz yeni bir ihtişamla parlıyor, yün net bir şekilde yeniden düzleştiriliyor, renkler taze ve kenarları özenle kesiliyor. Behzad Bey ustalıkla yaptığı işi uygun fiyata çok özel bir zevk verdi, çünkü bu halı bir ömür boyu benimle beraberdi. Sayın Behzad ve ekibine teşekkürler.

  2. Sayın Behzad ve ekibine mükemmel çalışmaları için çok teşekkürler. İran halımız bir noktada harap oldu.
    Behzad Bey ve meslektaşı halıyı hallettikten sonra halı yeniden yeni gibidir. Başka birkaç yerde bize tamir etmeye değmeyeceği söylendi. Behzad Bey değil. Halı profesyonelce tamir edildi ve yine bir mücevher.
    Çok teşekkür ederim !

  3. Halı temizliğinden çok memnunum, çok iyi iş, harika sonuç. Hatta akşamları patron bizzat halıyı getiriyor, çok heyecanlıyım.

  4. Süper Hizmet. Halımız muayene sonrası alındı, temizlendi ve onarıldı ve eve teslim edildi. mükemmel kalite Para için çok iyi bir değer

Yoruma Kapalı