Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis

4
(4)

Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Pacellistraße 5, München – Germany

Telefon : 0170 8356794

Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis Yol Tarifi

Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis

Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Pacellistraße 5, München – Germany olan Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis, işletmesine 0170 8356794 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maenz Teppichkunst & Teppichgalerie Persepolis Yorumları

  1. En iyi ürünler, mükemmel kalite. Oldukça geniş bir ürün çeşitliliği

  2. Bayan Maenz inanılmaz derecede müşteri odaklı ve harika bir halı seçkisine sahip. Hizmetinizden ve halılarınızın kalitesinden çok etkilendik.

  3. Çok kaba. Mağazaya girer girmez kaba bir şekilde konuşmaya başlıyor.

  4. Bayan Maenz bize çok samimi ve iyi tavsiyeler verdi ve bireysel fikirlerimizi mükemmel bir şekilde uyguladı. Geniş, şık ve kaliteli halı seçenekleriyle doğru olanı çabucak bulduk. Halı fevkalade güzel ve oturma odası mobilyalarımıza uyumlu bir şekilde uyuyor. Yardımın için çok teşekkürler!

Yoruma Kapalı