Chandjian Teppichhaus

4.3
(7)

Chandjian Teppichhaus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Herzogspitalstraße 1, München – Germany

Telefon : 089 2604269

Chandjian Teppichhaus Yol Tarifi

Chandjian Teppichhaus

Chandjian Teppichhaus Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Herzogspitalstraße 1, München – Germany olan Chandjian Teppichhaus, işletmesine 089 2604269 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chandjian Teppichhaus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chandjian Teppichhaus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chandjian Teppichhaus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chandjian Teppichhaus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chandjian Teppichhaus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chandjian Teppichhaus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chandjian Teppichhaus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chandjian Teppichhaus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Chandjian Teppichhaus Yorumları

  1. Çok iyi deneyimlerim oldu. Benim halı ücretsiz aldı ve temizlendikten sonra tekrar yeni gibi görünüyor. Bayan Chandjian bana büyük bir tavsiyede bulundu ve halı evini açık bir vicdanla tavsiye edebilirim. Tam 5 yıldız!

  2. Maalesef işyerinin kapanması nedeniyle tükendi, ancak çok iyi tavsiyeler aldım ve yemek alanım için güzel bir halı buldum ve satın aldım. Birkaç yıl önce halı temizliği, teslim alma ve teslimat dahil olmak üzere çok iyiydi.

Yoruma Kapalı