Stoleshnitsy V Samare

3.7
(3)

Stoleshnitsy V Samare adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Московское шоссе, 45, секция 130-6. ТЦ Охотный ряд, Samara – Russia

Telefon : 8 (846) 267-05-54

Stoleshnitsy V Samare Yol Tarifi

Stoleshnitsy V Samare

Stoleshnitsy V Samare Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Московское шоссе, 45, секция 130-6. ТЦ Охотный ряд, Samara – Russia olan Stoleshnitsy V Samare, işletmesine 8 (846) 267-05-54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Stoleshnitsy V Samare ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Stoleshnitsy V Samare yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Stoleshnitsy V Samare hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Stoleshnitsy V Samare ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Stoleshnitsy V Samare ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Stoleshnitsy V Samare için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Stoleshnitsy V Samare bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Stoleshnitsy V Samare sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Stoleshnitsy V Samare Yorumları

  1. Bu şirkette bir mutfak sipariş ettim, diğer salonlardan (bir taş tezgah ile sipariş edildi) çok daha ucuz çıktı, ücretsiz olarak ölçtüler, kaliteden kesinlikle memnun kaldık, biraz geciktirdiler (bir haftalığına), ama aradılar ve uyardılarlar. 4 Son tarihi belirledim ve bu yüzden her şey 5-ku! Mutfağımdan memnunum ve banyoda parayı istediğim gibi daha fazla mobilya sipariş edeceğim. Firma refahı!

Yoruma Kapalı