Nika Furniture St Peterburg

4.3
(7)

Nika Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ТЦ “Мягкофф”, Revolyutsionnaya Ulitsa, 70, 3 этаж, отдел 301, Samara – Russia

Telefon : 8 (987) 970-99-83

Nika Furniture Yol Tarifi

Nika Furniture

Nika Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ТЦ “Мягкофф”, Revolyutsionnaya Ulitsa, 70, 3 этаж, отдел 301, Samara – Russia olan Nika Furniture, işletmesine 8 (987) 970-99-83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nika Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nika Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nika Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nika Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nika Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nika Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nika Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nika Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nika Furniture St Peterburg Yorumları

  1. Çok rahat büyük salon mobilyaları ve mutfaklar. Çok sayıda insan var, ancak yöneticiler hızlıca birkaç müşteriye aynı anda danışıyor. Mobilyaları sevdim, öyle olduğunu bile düşünmedik – şimdi ne alacağımızı seçeceğiz. Geçen gün bir düşünelim.

  2. Kocam bir ödül aldı ve sonunda bir mutfak yapmaya karar verdik. Daha yumuşak olduk, çok uzun bir süre seçtik ve tüm salonlara gittik – bu işte durduk. Neden? Fiyatlar normaldi, yetenekli bir tasarımcı mühendis, hemen nasıl yapılmasını istediğimi açıkladı ama aynı zamanda ne olabileceğini ve kırılabileceğini açıkladı. Kurulumdan bir gün önce ve hala arayarak son derece kibar yöneticiler ve zamanın uygun olup olmadığını kontrol edin. Tesisatçılar sigara içmez, çabuk çalışırlar. Bu süre zarfında tek bir mat duymadım. Her şeye bir günde karar verildi, bir yıl boyunca her şey yolunda. Doğum günümde beni ayarladığımız ve tebrik ettiğim yönetici bile olsa çok güzeldi! Teşekkürler millet, sen en iyisisin.

  3. Dün onların salonlarındaydım. Şüpheciliğime rağmen söylemek istediğim her şeyin şık, zarif ve uyumlu olduğu. Kibarca tanıştılar, ne istediğimi sordular, kendim olduğum cevabını aldılar, geride kaldılar ve müdahale etmediler. Bu kesinlikle empoze edilmeyen bir artı. Her şeyi çok dikkatli bir şekilde izledim, dokundum, koku için bile beni affet, kalite hakkında soru yok. Muayene ile memnun oldum .. Kataloğu aldım, düşüneceğim.

  4. Çok, çok değerli bir iç mekan ve aynı zamanda açık mobilya. Fotoğrafı ekliyorum – kendiniz için hakim. Herkes mutluyken sipariş verin.

Yoruma Kapalı