New Кухонька

1
(1)

New Кухонька adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : МЦ “Мягкофф”, Revolyutsionnaya Ulitsa, 70, 3 этаж, отдел 307, Samara – Russia

Telefon : 8 (937) 994-11-63

New Кухонька Yol Tarifi

NEW Кухонька

New Кухонька Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi МЦ “Мягкофф”, Revolyutsionnaya Ulitsa, 70, 3 этаж, отдел 307, Samara – Russia olan New Кухонька, işletmesine 8 (937) 994-11-63 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca New Кухонька ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan New Кухонька yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. New Кухонька hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak New Кухонька ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan New Кухонька ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. New Кухонька için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. New Кухонька bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada New Кухонька sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

New Кухонька Yorumları

  1. Kimsenin mutfak setlerini LLC “New Kitchen” (TC “Myagkoff”, Hoff, Kubatura) şirketinden satın almasını önermiyorum. Üretim zamanını ihlal eden mutfak, ölçümlere uymuyor (tasarımcının şokları ve üretimi). Yönetmen Prokhorov, MN Eksiklikleri gidermek için diyaloga gitmeyin. Dikkatli ol.

Yoruma Kapalı