Home Furniture Samara

4.1
(114)

Home Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Tukhachevskogo, 233, Samara – Russia

Telefon : 8 (846) 336-14-74

Home Furniture Yol Tarifi

Home furniture

Home Furniture Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Tukhachevskogo, 233, Samara – Russia olan Home Furniture, işletmesine 8 (846) 336-14-74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Home Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Home Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Home Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Home Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Home Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Home Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Home Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Home Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 114

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Home Furniture Samara Yorumları

  1. Tek giriş var.. Solda Mobilya Evi, sağda Kavşak.. Kavşakları çok seviyorum.. Mağaza mükemmel, medeni, çeşitler zengin. Bu mağazayı seviyoruz. !!!

  2. Orada işler güzel, yemekler genel olarak göze hitap ediyor. Sık sık sadece hayran olmak için giderim. Avizeler zarif, ön camdan parlıyor. Ama fiyatlar ????. Bir de Kavşak var. Personel çok kibar. Oraya sık sık balık alırım, her zaman uzman olarak sorarlar. Genel olarak Güzel yer.

  3. Şimdi burada Perekrestok mağazası. O zaman o gider.

Yoruma Kapalı