Steiner Paris

3.5
(11)

Steiner Paris adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 67 Bd Raspail, Paris – France

Telefon : 01 42 22 59 13

Steiner Paris Yol Tarifi

Steiner Paris

Steiner Paris France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 67 Bd Raspail, Paris – France olan Steiner Paris, işletmesine 01 42 22 59 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Steiner Paris ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Steiner Paris yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Steiner Paris hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Steiner Paris ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Steiner Paris ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Steiner Paris için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Steiner Paris bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Steiner Paris sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Steiner Paris Yorumları

  1. Hoş geldiniz. Bodrum katında daha fazla seçenek.

  2. Sipariş formundaki taahhütlere kıyasla çok ciddi olmayan 1 aylık bir buçuk geç minimum teslimat gecikmesi.

  3. Çok hoş ve kaliteli mobilya önümüzdeki günlerde bizim kanepe bekliyoruz bekliyoruz …
    Kanepe de alınan görüşümüzü teyit aldı. Hizmetten ve kaliteden bugüne kadar çok mutlu

  4. Bu evin ciddiyeti açıkça gözden geçirilmeli, uygulanmayı reddeden bir liste fiyatı. Hile yapan bir müşteri düzenlemek yerine, söz konusu kataloğun fotokopisini kimin göndermeye cesaret ettiğini bulmak için her şeyi yapan bir pazarlamacı.

  5. Bir Steiner kanepe satın almadan önce bilmeniz gereken, sipariş formu imzalandıktan sonra, bir sorun durumunda satış sonrası hizmet veya yardım YOKTUR.

    Kendi yoluna gitmen çok daha iyi. Üst düzey Fransız stilinin istenen imajını utandırıyor.

Yoruma Kapalı