Made Com Showroom

2.9
(767)

Made Com Showroom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 52 Rue Étienne Marcel, Paris – France

Telefon : Belirtilmemiş.

Made Com Showroom Yol Tarifi

Made.com Showroom

Made Com Showroom France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 52 Rue Étienne Marcel, Paris – France olan Made Com Showroom, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Made Com Showroom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Made Com Showroom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Made Com Showroom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Made Com Showroom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Made Com Showroom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Made Com Showroom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Made Com Showroom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Made Com Showroom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 767

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Made Com Showroom Yorumları

  1. Geri ödeme talebinin ardından sitenin “danışmanlarından” birinin sağlıksız deneyimi. O olmasaydı, satış sonrası hizmet için üç veya dört yıldız koyardım. İsteğime cevap veremedi, ne kadar basit olursa olsun, beni içtenlikle otlatmaya gönderdi ve açıkça bana yardım etmek için hiçbir şey yapamayacağını söyledi … Süreç çok basit olduğu için hiçbir çaba boşa gitmedi … Made.com için çok kötü, çünkü bu çalışanla yaptığım alışverişin ardından ağızda tuhaf bir tat bırakıyorum. Tecrübesizlik? Zihinsel problemler ? Sakarlık mı? Kesin olan bir şey var, bu siteyi bir daha kimseye önermeyeceğim.

  2. Felaket deneyimi: teslimat sürelerine uyulmaması, sıfır teslimat (teslimatçı kamyonuna zarar vermemek için binaya yaklaşmayı reddettiği için arkadaşım paketleri 300 metreden fazla taşımak zorunda kaldı), mobilya son derece düşük kalite: eksik delikler, hasarlı panolarda parçalar, lekeler ve kötü yüzey, titrek ve kırılgan ürün, kötü yüzeyler. Tüm bunlar elbette yüksek bir fiyata, mobilya kalitesi ise mümkün olan en düşük seviyede. Aldanmayın, onlar hırsız.

Yoruma Kapalı