Cinna Paris Sébastopol Meubles Design

3.8
(18)

Cinna Paris Sébastopol Meubles Design adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 91 Bd de Sébastopol, Paris – France

Telefon : 01 40 26 99 32

Cinna Paris Sébastopol Meubles Design Yol Tarifi

Cinna Paris Sébastopol - Meubles Design

Cinna Paris Sébastopol Meubles Design France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 91 Bd de Sébastopol, Paris – France olan Cinna Paris Sébastopol Meubles Design, işletmesine 01 40 26 99 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cinna Paris Sébastopol Meubles Design ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cinna Paris Sébastopol Meubles Design yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cinna Paris Sébastopol Meubles Design hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cinna Paris Sébastopol Meubles Design ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cinna Paris Sébastopol Meubles Design ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cinna Paris Sébastopol Meubles Design için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cinna Paris Sébastopol Meubles Design bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cinna Paris Sébastopol Meubles Design sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cinna Paris Sébastopol Meubles Design Yorumları

  1. Konuksever personeli, çok samimi ve her zaman bizim istek ve beklentileri için özenli.

  2. Orijinal mobilyalar ve genel kalite. Bir divanın yastığını onarmak için eksileri bir alıntı olması mümkün değildir. Zarf çok iyi durumdayken Osmanlı kanepesini atmak zorunda olmama hayal kırıklığı. Serin değil ve sürdürülebilir değil!

  3. Cinna, Paris duvarlarını vahşi poster kampanyalarıyla kirletti, bu yasadışı, kirletici ve topluma saygısızlık etti! Utanıyorum.

Yoruma Kapalı