Habitat Paris Republique

3.6
(511)

Habitat Paris Republique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 10 Pl. de la République, Paris – France

Telefon : 01 70 36 32 65

Habitat Paris Republique Yol Tarifi

Habitat Paris Republique

Habitat Paris Republique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 10 Pl. de la République, Paris – France olan Habitat Paris Republique, işletmesine 01 70 36 32 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Habitat Paris Republique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Habitat Paris Republique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Habitat Paris Republique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Habitat Paris Republique ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Habitat Paris Republique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Habitat Paris Republique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Habitat Paris Republique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Habitat Paris Republique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 511

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Habitat Paris Republique Yorumları

  1. La Tombe mağazasını gerçekten seviyorum çünkü sevdiğim mobilya stilini buluyorum: tasarım, zarif, biraz orijinal, pratik ve çok pahalı değil. Danışma ekibi her zaman harika, bu yüzden bu harika mağaza için 5 yıldız veriyorum.

  2. ÇOK Güzel mağaza Biraz pahalı ama buna değer

  3. Artık bir Habitat müşterisi değilim çünkü markayla ilgili son deneyimlerimin tümü kötüydü – çok sayıda teslimat gecikmesi, tamamen esnek olmayan ve cimri müşteri hizmetleri. Hizmet seviyesi ve kalite açıkça tatmin edici değil. Habitat gerçekten başıboşmuş izlenimi veriyor ve République mağazası bunun iyi bir örneğidir (stoğunun bol olması, bazı çalışanların göreceli olarak cana yakın olması vb.) gerçekten de bunu istemenize neden olmaz.

Yoruma Kapalı