Shalom Furniture

4
(5)

Shalom Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2013 W 7th St, Los Angeles – California, USA

Telefon : (323) 574-6083

Shalom Furniture Yol Tarifi

Shalom Furniture

Shalom Furniture California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2013 W 7th St, Los Angeles – California, USA olan Shalom Furniture, işletmesine (323) 574-6083 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shalom Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shalom Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shalom Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shalom Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Shalom Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shalom Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shalom Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shalom Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Shalom Furniture Yorumları

  1. Her zaman iyi fiyatlar ve profesyonel müşteri hizmetleri.

  2. Kraliçe yatağı alıyorum. Gerçekten iyi durumda geldi. Temiz. Sahibi bana yatak bırak.

  3. Bu harika tanrı insanlarıyla gerçekten iyi bir deneyim yaşadım, aldığım mobilyadaki hizmet ve işi gerçekten takdir ediyorum, bu harika kadın Zuleyca ve çocuklarına iyi hizmetiniz ve güzel eseriniz için teşekkürler

Yoruma Kapalı