Los Angeles Upholstery Shop

4.4
(31)

Los Angeles Upholstery Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2330 W 3rd St, Los Angeles – California, USA

Telefon : (213) 536-9916

Los Angeles Upholstery Shop Yol Tarifi

Los Angeles Upholstery Shop

Los Angeles Upholstery Shop California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2330 W 3rd St, Los Angeles – California, USA olan Los Angeles Upholstery Shop, işletmesine (213) 536-9916 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Los Angeles Upholstery Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Los Angeles Upholstery Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Los Angeles Upholstery Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Los Angeles Upholstery Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Los Angeles Upholstery Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Los Angeles Upholstery Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Los Angeles Upholstery Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Los Angeles Upholstery Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Los Angeles Upholstery Shop Yorumları

  1. Bu harika bir dükkan! Onarmam gerekiyordu ve eski osmanlım ve onunla ilgilenmek için gereken her şey vardı. Ne yapacaklarını tam olarak biliyorlardı ve eski kumaşı mükemmel şekilde eşleştirdiler. Burada müşteri hizmetleri gerçekten şaşırtıcı. Geri dönüp onlarla tekrar iş yapmaktan çok mutlu olacağım. Sadece yürüdükleri ve çok çalıştıkları ve gerçekte onların şeylerini bildiği açık. Osmanlı’m bittiğinde mükemmel görünüyordu.

  2. Burası gerçekten mükemmel. Makul bir fiyata böyle harika bir iş yapıyorlar. Eşyalarınızla onlara gerçekten güvenebilirsiniz. Onlara getirdiğim her şey harika çıktı – mükemmel işçilik. Bu son parçada istediğimiz kumaş çok zorluydu, ancak kalıbı mükemmel bir şekilde sıraya sokmayı başardılar ve sandalyenin her zaman böyle olduğu görülüyordu. Harika iş!

  3. Bu adamları yıllardır kullanıyorum. Eşim bir terzi olduğu için dikiş ve kumaş hakkında çok şey biliyor ve her zaman mükemmel işçiliklere sahip olduğunu söyledi. Ayrıca çok makul fiyatlara sahipler. Muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en iyilerinden. Onlarla iş yapmak her zaman bir zevktir ve onlara getirdiğim herhangi bir parça her zaman mükemmel sonuçlandı. 5 yıldız ve sonra bazıları.

  4. Seçim harika görünüyor ve fiyatlar uygun! Bu dükkanın yarı fiyatına bir deri kanepe aldığını söyleyen kişi ve harikaydı. Ayrıca kullanımı rahat! Kullandıkları malzemelerin hepsi iyi!

  5. Los Angeles Döşemelik hakkında yeterince söyleyemem. Kanepemiz için yeni yastıklara ihtiyacım vardı. Eski malzemeyi tam olarak eşleştirebildiler. Yaptıkları altı yastık da mükemmeldi. Onlar tam olarak ihtiyacımız olan boyuttaydı ve kanepemi yeniden yepyeni görünmesini sağladılar. Daha iyi bir deneyim isteyemezdim. Çalışmaları inanılmaz kalitede ve fiyatlar harikaydı. Kesinlikle tekrar kullanacağım.

Yoruma Kapalı