Mattress Central

4.9
(61)

Mattress Central adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 439 S Broadway, Los Angeles – California, USA

Telefon : (213) 628-3051

Mattress Central Yol Tarifi

Mattress Central

Mattress Central California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 439 S Broadway, Los Angeles – California, USA olan Mattress Central, işletmesine (213) 628-3051 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mattress Central ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mattress Central yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mattress Central hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mattress Central ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mattress Central ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mattress Central için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mattress Central bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mattress Central sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mattress Central Yorumları

  1. Park yeri bulmak zor. Büyük olasılıkla yakındaki bir arsada 15 $, 18 $, 20 $ arasında değişen sabit bir oran ödemek zorunda kalacaksınız.

    Beni buraya çeken şey envanterleriydi! Kendimi yakınlarda, makul bir fiyata kaliteli bir yatak satın almak isteyen bölgede buldum. Ucuz ya da pahalı olmayan bir şey ve onu buldum! Satın alma işleminin tamamı genel olarak iyi bir deneyimdi. Vartan, sahadaki satış temsilcisiydi, çok bilgili ve nazikti! Beni duydu ve bana bir şey satmaya çalışmadı. İkiz yatakla gittim, teslimat için düzenlemeleri yaptım ve tam olarak nasıl düzenlendiği gibi teslim edildim.

    Ayrıca güzel bir yatak örtüleri ve yüksek kaliteli yastıklar da vardı.

  2. Harika bir deneyim. Eric çok arkadaş canlısı ve bilgilendiriciydi ve yatağımı seviyorum.

  3. Eric burada çalışan insanlar ve gerçekten iyi ve yardımsever! Harika!

Yoruma Kapalı