Salon Furniture Textiles Design Lifestyle

4.3
(7)

Salon Furniture Textiles Design Lifestyle adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sovetskaya Ulitsa, 30, Perm – Perm, Russia

Telefon : 8 (342) 204-05-16

Salon Furniture Textiles Design Lifestyle Yol Tarifi

Salon furniture, textiles, design Lifestyle

Salon Furniture Textiles Design Lifestyle Perm, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sovetskaya Ulitsa, 30, Perm – Perm, Russia olan Salon Furniture Textiles Design Lifestyle, işletmesine 8 (342) 204-05-16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salon Furniture Textiles Design Lifestyle ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salon Furniture Textiles Design Lifestyle yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salon Furniture Textiles Design Lifestyle hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salon Furniture Textiles Design Lifestyle ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Salon Furniture Textiles Design Lifestyle ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salon Furniture Textiles Design Lifestyle için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salon Furniture Textiles Design Lifestyle bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salon Furniture Textiles Design Lifestyle sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Salon Furniture Textiles Design Lifestyle Yorumları

  1. Sonuçtan çok memnunum!
    İlk kez neden profesyonel bir tasarımcıya ihtiyaç duyulduğunu anladım! Her zaman kendisinin internette arama yapabileceğini ve her şeyi düşünebileceğini düşündüm, ancak arkadaşlar doğrudan “Yaşam Tarzı” ile iletişim kurmayı şiddetle tavsiye etti. Çocuklar imkansız yaptı !!! Herkes istisnasız olarak projemizin tadını çıkarır ve sadece hayran kalır!
    Daire bugünün zamanlarına göre küçük bir alana rağmen, rahat ve oldukça geniş olduğu ortaya çıktı. Dairenin iç kısmında çalışırken, bana hiçbir şey dayatmadılar. Aksine, Oksana kendi dilek dilimi yetkin bir şekilde tercüme etmeye yardımcı oldu.
    Bu yüzden burada cesaretle sonuca varıyorum – amatör ve profesyonelin sonuçları basitçe karşılaştırılamaz. İş harcanan her kuruş ve bir saniye değdi. Teşekkürler !!!

  2. Mobilya güzel showroom, farklı üreticilerin aksesuarları. Tüm kataloglara dokunup anlayabilir, yalnızca kataloglardan birini seçip “çantadaki kediyi” beklemeyebilirsiniz. Uygun fiyatlar, herhangi bir soru ile temas halinde olan ve sattıkları ürünler hakkında her şeyi bilen yöneticiler. Perdeler, giyinme odaları veya mutfaklar olsun. Tavsiye ederim!

  3. Mutfak, giyinme odaları ve perdeler için teşekkürler! Her şeyi sevdim, mükemmel ödeme koşulları yaptım, her şeyi tam zamanında getirdim ve topladım. Tavsiye ederim

  4. Kurapina ile iki odalı bir dairenin tasarımında çalıştı. Şık bir projem olduğu gerçeğinin yanı sıra, anlaşılabilir olduğunu, her şeyin çok ayrıntılı olduğunu, elektrik tesisatı, duvar kâğıdı, laminat yer karoları, sarf malzemelerinin, her şeyin kareye göre hesaplandığını not etmek istiyorum. Teşekkür ederim

Yoruma Kapalı