Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy

4.6
(7)

Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Nikolaya Ostrovskogo, 29, Perm – Perm, Russia

Telefon : 8 (342) 200-86-87

Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy Yol Tarifi

Boutique of furniture SVetlana Violentiy

Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy Perm, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Nikolaya Ostrovskogo, 29, Perm – Perm, Russia olan Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy, işletmesine 8 (342) 200-86-87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Boutique Of Furniture Svetlana Violentiy Yorumları

  1. Oldukça iyi bir mağaza. Geçenlerde başkent bir marka Prisma sandığı satın aldım. Mobilya kalitesinden tamamen memnun kaldım. Ayrıca, bir çekmeceli dolap seçimindeki yardımları için mağaza personeline teşekkür etmek istiyorum.

  2. Harika butik! Geçen hafta onlardan Absolu modüler bir kanepe aldık, devasa ve yüksek kalitede yapılmış, bir şekilde hemen beğendik. Buradaki satıcılar yetkin, tüm soruları cevapladılar, yetkin bir seçim yapmaya yardım ettiler, hiçbir şey empoze etmeye çalışmadılar, bu yaklaşımı beğendim. Sonuç olarak, teslimat bizim için hızlı bir şekilde organize edildi, satın alma işleminden kesinlikle memnun kaldık!

  3. Oldukça iyi bir mağaza, geçen ay, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine eşimle ev için bir kanepe ve birkaç koltuk aldım. Mağazada, tanınmış üreticilerin geniş bir mobilya yelpazesinin yanı sıra, her zaman kurtarmaya gelecek ve size gerekli modeli anlatacak yetkin danışmanlar bulunmaktadır. Bir çok ürün için uygun fiyatlar, indirimler ve adrese teslimat bulunmaktadır. Genel olarak, satın alma işlemimizden tamamen memnun kaldık ve mağaza çalışanlarına minnettar kaldık.

  4. Çok güzel vitrinler. Cam kapılardan görünen dekorasyonlar, ancak içeri mi giriyor? Kapılar kapalı. Cumartesi öğleden sonra?

Yoruma Kapalı