Star Furniture Center Perm

4.3
(83)

Star Furniture Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Gazety Zvezda, 13, Perm – Perm, Russia

Telefon : 8 (342) 212-93-23

Star Furniture Center Yol Tarifi

Star Furniture Center

Star Furniture Center Perm, Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Gazety Zvezda, 13, Perm – Perm, Russia olan Star Furniture Center, işletmesine 8 (342) 212-93-23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Star Furniture Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Star Furniture Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Star Furniture Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Star Furniture Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Star Furniture Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Star Furniture Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Star Furniture Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Star Furniture Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Star Furniture Center Perm Yorumları

  1. Seçim harika. Mükemmel özel yapım mobilya seçenekleri

  2. COVID19 nedeniyle her şey kapalı, tüm otoparklar dolu.

  3. Tehlikeli yer. Düşüncelerinizdeyken tıp hayatından çıkarsanız, yanlışlıkla böyle bir tuzağa düşebilir ve kendinizi bu ipi kırabilirsiniz

  4. Kötü bir seçim değil ama çok pahalı! Sadece indirimlerle alırsanız.

  5. Şehir merkezi ve müşteriler için tüm olanaklar.

Yoruma Kapalı