Sabet Teppiche

5
(36)

Sabet Teppiche adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Arminstraße 47 – 49, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 66482400

Sabet Teppiche Yol Tarifi

SABET Teppiche

Sabet Teppiche Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Arminstraße 47 – 49, Stuttgart – Germany olan Sabet Teppiche, işletmesine 0711 66482400 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sabet Teppiche ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sabet Teppiche yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sabet Teppiche hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sabet Teppiche ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sabet Teppiche ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sabet Teppiche için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sabet Teppiche bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sabet Teppiche sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sabet Teppiche Yorumları

  1. Harika tavsiye, harika bilgi, gerçek halıların çok güzel bir seçimi! Denemek için her şeyi eve getirin, herkes çok yardımsever, kibar ve kibar. Zaten oradan birkaç halı aldım ve eski halılarımı orada temizleyip tamir ettirdim. Her şey iyi yapıldı !!!

  2. Harika servis. Zamanında. Halı tamiri süper. Yeni gibi.

  3. İşte ifade doğrudur: Halıları seviyorum. Halılarımızın mükemmel temizliği ve halı üretiminin büyüleyici dünyasına giriş için teşekkür ederiz Sayın Sabet!

  4. Çok güzel ve yetkin tavsiyeler. hararetle tavsiye edebilirim.

  5. Zeminimiz yenilenirken Berber halılarımızı temizlettik. Süper tazelenmiş olarak geri döndü!
    Artık tatilimiz boyunca bir sağlık bakımı da yaptığımız 2 halımız daha var….

Yoruma Kapalı