Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi

3.6
(16)

Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Böblinger Str. 43, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 6499379

Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi Yol Tarifi

Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi

Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Böblinger Str. 43, Stuttgart – Germany olan Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi, işletmesine 0711 6499379 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Carpet Cleaning Stuttgart Ghoreishi Yorumları

  1. Ben çok memnunum. Halılar evden alındı, mükemmel temizlik ve zamanında teslimat. Çok güzel ve cana yakın bir ekip, çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ederiz! Teşekkürler Bay Ghoreishi ☺️

  2. Ghoreishi şirketi halıları bizden aldı. Halılarımızı çok güzel yıkadılar ve zamanında getirdiler. Biz çok memnunuz!

  3. Her şey harika halı temizliğinden çok memnunum

  4. 2 kilim verdim ve iade edildiklerinde çok kötü kokuyorlardı. Halılar düzgün temizlenmedi ve daha da kirlendi. Halıda hiç temizlenmemiş lekeler vardı, ancak bunları evde kolayca temizleyebilirsiniz. Tecrübelerime göre, halılarınızı tekrar temizlemek istiyorsanız, burada temizlememenizi tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı