Der Teppich Service & Restauration

4.8
(24)

Der Teppich Service & Restauration adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Danneckerstraße 7, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 4080432

Der Teppich Service & Restauration Yol Tarifi

Der Teppich Service - & Restauration

Der Teppich Service & Restauration Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Danneckerstraße 7, Stuttgart – Germany olan Der Teppich Service & Restauration, işletmesine 0711 4080432 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Der Teppich Service & Restauration ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Der Teppich Service & Restauration yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Der Teppich Service & Restauration hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Der Teppich Service & Restauration ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Der Teppich Service & Restauration ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Der Teppich Service & Restauration için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Der Teppich Service & Restauration bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Der Teppich Service & Restauration sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Der Teppich Service & Restauration Yorumları

  1. Ailem benden bu halı temizliğini iyi bir derece vermemi istedi. Halıları temizlik için görevlendirildi ve sonuç çok tatmin ediciydi. Halı tekrar gerçekten temiz oldu. Daha önce lekeler ve saçaklar tarafından göz ardı edildi. Kaldırırken patron kişisel olarak mevcuttu ve fiyat kararlaştırıldığı gibi ve buna göre hizmetler. Önceden, başka bir tedarikçiden temizlenmiş bir halımız vardı, ancak bu sirke / deterjanın verilmesinden sonra kuvvetle kokuyordu. Burada değil. Halı, yeni gibi kokuyordu. Şark halı servisi A & E bana komşum tarafından önerildi ve şiddetle tavsiye edilir.

  2. Harika servis! Basit, hızlı ve sonuç harika! Halı yeni gibi görünüyor.
    Bir çağrı yeterliydi ve halı aynı gün toplandı. Şiddetle tavsiye edilir!

  3. Halı hızlı bir şekilde alındı ​​ve temiz bir şekilde iade edildi. Herşey mükemmel 🙂

  4. Sadece kırık Almanca fiyatları tökezledi. Ciddi farklı

Yoruma Kapalı