Raumausstattung Rick Gmbh

3.4
(16)

Raumausstattung Rick Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adlerstraße 10, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 4931848

Raumausstattung Rick Gmbh Yol Tarifi

Raumausstattung Rick GmbH

Raumausstattung Rick Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adlerstraße 10, Düsseldorf – Germany olan Raumausstattung Rick Gmbh, işletmesine 0211 4931848 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raumausstattung Rick Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Raumausstattung Rick Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Raumausstattung Rick Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Raumausstattung Rick Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Raumausstattung Rick Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Raumausstattung Rick Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Raumausstattung Rick Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Raumausstattung Rick Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Raumausstattung Rick Gmbh Yorumları

 1. Memnun kaldık!
  En kaliteli, güvenilir, çok sempatik ve uygun fiyatlar!
  Personel çok temiz, yardımsever ve çok dostu vardı.
  Her seferinde tekrar teşekkürler !!

 2. Rick şirketinden montaj dahil bir tente istedim. Birisi hemen çıktı ve alanı ölçtü. Sonra hemen teklifimi aldım. Seçimden sonra kısa bir süre içinde bir toplantı randevusu aldım.
  Çok memnunum, tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.

 3. Rick Wohnkultur şirketinden çok memnunum ve sadece tavsiye ederim!

 4. İlk coşkum (burada bildirildiği gibi) büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Görünüşe göre sadece daha büyük siparişler için çıkıyorsun. Bu, ikinci kez küçük bir mesele için geri çağrılmama deneyimim oldu. İki kez aramama rağmen – hiçbir şey. Artık sadece çağrılmıyor ve hepsi bu. Geçen yaz ve şimdi de durum buydu. Her zaman büyük siparişleriniz olmaz… Artık küçük siparişlerimizle de ilgilenen ve bir telefon görüşmesinden sonra aynı gün içinde her şeyi tamir eden bir iç mimar bulduk. İç tasarım Rick artık büyük siparişlerimizi almayacak. Yazık!

Yoruma Kapalı