Michael Hünewinckell

4.6
(9)

Michael Hünewinckell adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Moltkestraße 116, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 466991

Michael Hünewinckell Yol Tarifi

Michael Hünewinckell

Michael Hünewinckell Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Moltkestraße 116, Düsseldorf – Germany olan Michael Hünewinckell, işletmesine 0211 466991 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Michael Hünewinckell ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Michael Hünewinckell yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Michael Hünewinckell hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Michael Hünewinckell ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Michael Hünewinckell ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Michael Hünewinckell için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Michael Hünewinckell bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Michael Hünewinckell sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Michael Hünewinckell Yorumları

  1. Çok dostane, iyi tavsiyeler ve hızlı işlem. Altı sandalye minderi döşemeli ve yeniden kapatılmalıdır. Çok memnunum, sadece tavsiye edebilirim.

  2. Çekincesiz tavsiye edilmelidir! 6 adet antika tik sandalyemiz yeniden döşendi. Sayın Hünewinckell bu konuda bize yetkin bir şekilde tavsiyelerde bulundu ve her zaman orijinal halini korumaya çalıştı. Ya fiyat açısından büyük farklılık gösteren ya da işçilik açısından tamamen farklı yaklaşımlara sahip olan iki rakip firmanın aksine, mobilyalara buna göre değer verildiği hissine kapıldık. Sonuç kusursuz ve fiyat-performans oranı kesinlikle makul.

Yoruma Kapalı