Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration

4.3
(37)

Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Herzogstraße 1, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 336026

Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration Yol Tarifi

Dekofactory Düsseldorf - Sonnenschutz und Fensterdekoration

Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Herzogstraße 1, Düsseldorf – Germany olan Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration, işletmesine 0211 336026 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dekofactory Düsseldorf Sonnenschutz Und Fensterdekoration Yorumları

  1. Hep doğruyu yazdım. Çerçeve ölçüleri vs. mevcut olan konsültasyondan sonra sipariş ettiğim pileli jaluzilerin %100 bu şekilde çalışacağından emin oldum. 2 saniye sonra tamirci bunun mümkün olmadığını anladı. Gecikmiş! Yapıştırma için önerilen pileli jaluziler, sözleşmeden önce dükkanda söylediğim gibi benim için söz konusu değildi. Bütün bunlar için bana 45 avro ödemek hayal kırıklığı ve yanlış. Çerçeve derinliği bilgisi ile bunun mümkün olmadığını kabul etmek gerekirdi. Bir danışma için 45 avro adil değil. Birkaç kez geri arama istedim, denemediler, sadece daha sonra her şeyi yanlış beyan ettiğimi söylemek için. Ancak sürecin benim versiyonum hiç duyulmadı.

  2. Çok güzel bir tavsiye ve gerçekten harika bir sonuç, yardımınız için teşekkürler!
    Sadece mağazayı tavsiye edebilirim.

  3. Harika ürünlerle çok iyi arkadaş canlısı ve yetkin tavsiyeler. Yine herhangi bir zamanda. Tam tavsiye.

  4. Çok iyi bir ekip, yetkin tavsiye, olağandışı ve zor pencere boyutlarına rağmen çok temiz ve hassas uygulama.
    Her zaman benim zevkim. Çok teşekkürler.

Yoruma Kapalı