Olina Küchen Graz

3.4
(10)

Olina Küchen Graz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Heinrichstraße 118, Graz – Austria

Telefon : 0316 327711

Olina Küchen Graz Yol Tarifi

olina-Küchen Graz

Olina Küchen Graz Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Heinrichstraße 118, Graz – Austria olan Olina Küchen Graz, işletmesine 0316 327711 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Olina Küchen Graz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Olina Küchen Graz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Olina Küchen Graz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Olina Küchen Graz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Olina Küchen Graz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Olina Küchen Graz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Olina Küchen Graz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Olina Küchen Graz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Olina Küchen Graz Yorumları

  1. Kötü fiyatlar, kötü hizmet. Graz bölgesinde daha yetkin mutfak stüdyoları var.

  2. Güzel ve yaratıcı tavsiyeler. Yüksek kaliteli mutfaklar ve bireysel çözümler. Tekrar mutlu ol.

  3. Çok düşmanca personel !!! Hanımefendi, sadece anlamsız değil, aynı zamanda onun sözcükleri ve tonlarını seçtiği için çok rahatsız edicidir !!!

    Bay Rinner, gelecekteki bir müşteri olabilirdi .. Önerilerim için de açıkım! Ancak gün kaba bir tür koyarak işe yaramaz! 1. 3 tane daha park yeri daha serbestti 2. Açılıştan önceydi! .. Ayrıca bir işletmeyi de açtım, açılış saatlerinden önce gelip telefondaki park yerimden birini görüyorsam, o zaman 1. Telefon görüşmesi bitinceye kadar beklerim ve Bağırma ve iş arkadaşı bunu yaptı! ve 2. Açması için ona zaman veriyorum, sonra kibarca ondan park yerini terk etmesini rica ediyorum .. Ve nihayet, ses müziği yapıyor .. Notum kalıyor ve maalesef fikrimi onaylayan birkaç yorum var! Gelecek için en iyisi!

Yoruma Kapalı