Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh

2
(17)

Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gleisdorfer G. 8, Graz – Austria

Telefon : 0316 827185

Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh Yol Tarifi

Loran Betriebs- u VerwaltungsgesmbH

Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gleisdorfer G. 8, Graz – Austria olan Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh, işletmesine 0316 827185 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Loran Betriebs U Verwaltungsgesmbh Yorumları

 1. Bugün böyle bir şirketin hala var olabileceği inanılmaz. Kiracıların veya müşterilerin orada nasıl başa çıktıklarını başka hiçbir yerde yaşamamıştım. Uzak dur!

 2. !!!!!! DOKUNMA !!!!!!
  Bu şirketin hala var olması nasıl mümkün olabilir ?????
  2014/2015
  1.) Bir gün eve geldim ve apartman kapımın açık olduğunu gördüm. Üstümdeki daire yenilendi. Bayan Loran dairemden bir anahtar tuttu ve inşaat işçilerinin kullanımına sunabilmek için elektriği “kullandı”.

  2.) Yatak odamdaydım. Birden dairemin kapısı açıldı. Oda arkadaşlarım olamazdı biliyordu.
  Hepimizin ÇİFT YATAKLI var çünkü bu “Yine de bir KOŞU EVİ” olup olmadığını görmek için HALKA YÜZÜK OLMADAN (şaka yok) dairede duran Bayan Loran oldu.

  3.) Sonuç olarak avukatları da dahil etmek zorunda kaldık ve hatta mahkemeye gitmek zorunda kaldık.

  Birkaç şey daha oldu.
  Çok para kaybettim ama çok şey öğrendim.
  DOKUNMA!!!!!

 3. Yarım saat deneme çalışması vardı, tam bir felaket. Sonra hemen kapıdan çıkıyorum

 4. Geçen hafta bir daireyi ziyaret eden bayan çok kibar, yetkin ve kibardı. Bayan Loran bana her şeyi anlaşılır ve kibar bir şekilde açıkladı. Çok memnundum.

 5. Einzigartiges Möbelgeschäft mit unglaublich qualitativen Produkten!

Yoruma Kapalı