Ivydesign

5
(4)

Ivydesign adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wiener Str. 31, Graz – Austria

Telefon : 0680 3057357

Ivydesign Yol Tarifi

IvyDesign

Ivydesign Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wiener Str. 31, Graz – Austria olan Ivydesign, işletmesine 0680 3057357 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ivydesign ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ivydesign yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ivydesign hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ivydesign ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ivydesign ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ivydesign için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ivydesign bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ivydesign sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ivydesign Yorumları

  1. Şirin sallanan hayvanlar ve gerçek göz alıcılar !! Çocuklar kutup ayıcımı seviyor ve antre odama komik ve akıllı bir dokunuş veriyor. Ayrıca çocuk giyimi, bezi vb. Saklamak için de kullanılabilir. Evimizdeki iyi adam için çok mutluyum.

  2. Yeni parke zemine zarar vermeyecek bir sallanan at arıyordum ve bu işin ne kadar zor olduğunu fark etmem gerekiyordu. Sonunda bu sallanan hayvanları, tabandaki deri bantlarla buldum.

    Bir Rocking Wolf siparişi verdim ve beklediğimden gerçekten aldım. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, üzerinde plastik bir inç yok! Zemin hiç hasar görmeyecek ve küçük çocuğumuz artık sallanmayı durduramaz 🙂

    Teslimat da iyiydi, 3 gün içinde kurt aldım.

Yoruma Kapalı