Interio Graz

3.6
(32)

Interio Graz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schmiedgasse 2, Graz – Austria

Telefon : 0316 820072

Interio Graz Yol Tarifi

Interio Graz

Interio Graz Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schmiedgasse 2, Graz – Austria olan Interio Graz, işletmesine 0316 820072 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Interio Graz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Interio Graz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Interio Graz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Interio Graz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Interio Graz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Interio Graz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Interio Graz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Interio Graz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Interio Graz Yorumları

 1. Ne yazık ki, Interio Kart olmadan, yüzdeleri veya teklifleri kullanmak mümkün değildir, çünkü verilerin bilgisayar üzerinden kaydedilmesi çok zaman alacaktır.
  Ben çok büyük bir üzücü olduğunu düşünüyorum ve aynı zamanda cebinizde, çantanızda 5 dakika (kadın) cebinizde, çantanızda vb. Ararsanız (o zaman) iyi bir hanımın neden bir istisna olmadığını bulursanız daha hızlı gitmesi de beni anlayamaz. Bilgisayara aynı isim ve adresi girmiş gibi yapabilir!

  Interio (!) Tarafından düzenlenmiş olsa da, özellikle Noel döneminde daha fazla bir şeyler alabileceğiniz üzücü bir durum buluyorum.
  Maalesef artık değil!

 2. Düşmanca personel, kalitesiz
  Çanak çömlek bize bulaşık makinesinde yıkanabilir olarak satıldı, ancak demetini anında çizen ve kaybeden taş bir nesnedir.
  Maske, neredeyse ağızda bile değil, kalıcı olarak burun altına takılır. Harika rol modeli işlevi!
  Sepetler dezenfekte değil. 1 saattir şubede oturuyoruz ve şube yönetiminden randevu almış olmamıza rağmen bilgi bekliyoruz, kimse bilmiyor.
  … bir yıldız sadece bunu yayınlayabilmek için verildi …

 3. En ucuz kalite, kötü yönetim, müşteri odaklı değil, hijyen önlemleri yok (maskeler veya sepetleri dezenfekte etmek)

Yoruma Kapalı