Yaasa Gmbh

5
(1)

Yaasa Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Neubaugasse 24/2, Graz – Austria

Telefon : 0720 882704

Yaasa Gmbh Yol Tarifi

Yaasa GmbH

Yaasa Gmbh Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Neubaugasse 24/2, Graz – Austria olan Yaasa Gmbh, işletmesine 0720 882704 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaasa Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yaasa Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaasa Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yaasa Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yaasa Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yaasa Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yaasa Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yaasa Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yaasa Gmbh Yorumları

 1. Uzun zamandır elektrikli olarak yüksekliği ayarlanabilen bir masa arıyordum ve şimdi Yaasa Temel Masa ile aradığımı buldum.

  Nakliye ve paketleme:
  Masa çok hızlı bir şekilde gönderildi ve teslim edildi. Çok sağlam ambalaj sayesinde her şey en iyi şekilde korunur.

  Montaj ve talimatlar:
  Montaj da dahil olmak üzere paketin açılması, net bir şekilde düzenlenmiş basılı talimatlar ve bir QR koduyla çağrılabilen çevrimiçi talimatlar sayesinde sadece 30-40 dakika sürdü. Burada özellikle dikkate değer olan, tüm süreci ayrı montaj adımlarının animasyonlarıyla çocuk oyuncağı haline getiren çevrimiçi talimatlardır.

  Kalite ve değer:
  Montaj sırasında bile tüm bileşenlerin çok kaliteli ve sağlam olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Tüm bileşenler iyi düşünülmüş görünür ve uzun bir hizmet ömrü sunar.

  Tasarım ve operasyon:
  Minimalist ve sade tasarımı çok seviyorum. İşlem, düğmeler kullanılarak kolayca uyarlanabilir ve ayar seçenekleri fazlasıyla yeterlidir.

  Fiyat performansı:
  Yukarıda bahsettiğim olumlu noktalardan dolayı fiyat/performans oranından oldukça memnunum. Sunulan kalite ve işlevler bence istenen fiyatı haklı çıkarıyor.

  Çözüm:
  Özetle, tablodan sürekli olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Montaj, kalite, kullanım, tasarım ve fiyat arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz.

Yoruma Kapalı