Ncf Living Head Office

2.1
(45)

Ncf Living Head Office adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 101 Aldridge Rd, Perry Barr, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 356 5698

Ncf Living Head Office Yol Tarifi

NCF Living Head Office

Ncf Living Head Office United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 101 Aldridge Rd, Perry Barr, Birmingham – United Kingdom olan Ncf Living Head Office, işletmesine 0121 356 5698 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ncf Living Head Office ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ncf Living Head Office yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ncf Living Head Office hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ncf Living Head Office ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ncf Living Head Office ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ncf Living Head Office için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ncf Living Head Office bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ncf Living Head Office sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.1 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ncf Living Head Office Yorumları

  1. Doğru boyutta şilte ile yanlış boyutta yatağı teslim ettiler. Posta kodumu yanlış yazmışlar! Bir yan panelde hafif işaretler bulunan kutularda güve topları olduğu keşfedildi. Birkaç gün onlarla iletişim kurmakta zorlandım. Sonunda e-posta ile iletişime geçildi ve fotoğraf ve panel ve şilte boyutları istendi. Ölçüleri gösteren mezura ile fotoğraflar gönderdim ve king size yatağın karyoladan daha büyük olduğunu gösteren fotoğraflar gönderdim. Bir kral yatak çerçevesi sipariş etmiştim ve paneller 200cm idi. Hala teslimat için bekliyorum!

  2. Kötü müşteri hizmetleri. Ertesi gün fikrinizi değiştirirseniz %25 iptal ücreti. Satış görevlisi size bunu söylemez. Müşteri hizmetleri veya hizmet mevcut değil. Telefona cevap veren yok. 3 saat durmadan denedim. Müşteri hizmetleri e-postalarınıza dönüş yapmıyor.

  3. Customer Service is ridiculous, advertised as UK based furniture. They dont have updates or dates my sofa is now 16 weeks and I cant get an update.

    They offer two options 1 i can cancel the order for a fee of 25% or wait.

    I would also like to point out despite a delivery date of 11-14 weeks when in store it was 12 i have had no communication to say the order is delayed, i chased to find out they have no further information.

    If this is the service beforehand what will happen after i dread to think.

  4. Horrible customer service. They never pick up the phone nor reply to live chat. I wish I’d read the reviews before engaging with NCF. Staff said I could change my delivery address if I move house before delivery date. But the delivery company refused. Now my items are lying on the corridors of my old address and have to move them to my new address at an extra cost.

Yoruma Kapalı