Factory Clearance Beds

5
(1)

Factory Clearance Beds adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1 Crompton Rd, Handsworth, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 07543 637061

Factory Clearance Beds Yol Tarifi

Factory Clearance Beds

Factory Clearance Beds United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1 Crompton Rd, Handsworth, Birmingham – United Kingdom olan Factory Clearance Beds, işletmesine 07543 637061 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Factory Clearance Beds ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Factory Clearance Beds yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Factory Clearance Beds hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Factory Clearance Beds ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Factory Clearance Beds ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Factory Clearance Beds için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Factory Clearance Beds bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Factory Clearance Beds sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Factory Clearance Beds Yorumları

  1. Çok iyi bir fiyata iki tek kişilik yatak, çok yardımcı personel ile harika müşteri hizmetleri getirdi. Defo gelecekte geri dönecek ve aileye ve arkadaşlara bu yeri anlatmaktan oldukça mutlu olacak.

Yoruma Kapalı