Mynes Gmbh

3.8
(11)

Mynes Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hansaring 82-86, Köln – Germany

Telefon : 0221 22204615

Mynes Gmbh Yol Tarifi

Mynes GmbH

Mynes Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hansaring 82-86, Köln – Germany olan Mynes Gmbh, işletmesine 0221 22204615 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mynes Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mynes Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mynes Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mynes Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mynes Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mynes Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mynes Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mynes Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mynes Gmbh Yorumları

  1. Çok fazla seçenek — mükemmel fiyat performans oranı …

  2. Çok servis odaklı, hızlı problem çözme

  3. Halılar kaliteli ve nakliye gerçekten hızlıydı. Burada şikayet edecek bir şey yok. Bu nedenle, herhangi bir şikayetiniz olmadığı sürece halılar için tavsiye.

    Ancak müşteri hizmetleri kesinlikle yetersizdi. Teslimat şirketi ne yazık ki halıyı çitin üzerinden attı, böylece tamamen kirli olduğunu keşfettik. Bu nedenle açıklama ve görüş alışverişi istedik. Daha sonra proaktif olarak durumun neye benzediğini sormak zorunda kaldık. Bize ara geri bildirim veren kimse olmadı. Bir değişimin gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak bu bizimle koordine edilmedi, bu yüzden her şey daha da ertelendi. Her zamanki teslimat servislerinden teslimat randevusu alamayacağınızı da herkes biliyor, ancak onları arayıp bunu netleştirmem istendi. Sonunda süreç 4 hafta sürdü, suç her zaman başkalarına verildi ve tazminat yoktu. Bu gerçekten çok kötü bir başarıydı. Hizmet yok ve tamamen kişisel değil.

  4. Şirket web sitesini bugün inceledikten sonra, 26 Kasım 21, mağazaya gitti – artık yok! Eski bir işaret yok, yer değiştirme veya iş feshi belirtisi yok, sadece hiçbir şey. Web sitesi silinmiş aittir.

Yoruma Kapalı