International Carpet Collector Center

2.5
(24)

International Carpet Collector Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Richmodstraße 6, Köln – Germany

Telefon : 0800 3373375

International Carpet Collector Center Yol Tarifi

International Carpet Collector Center

International Carpet Collector Center Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Richmodstraße 6, Köln – Germany olan International Carpet Collector Center, işletmesine 0800 3373375 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca International Carpet Collector Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan International Carpet Collector Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. International Carpet Collector Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak International Carpet Collector Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan International Carpet Collector Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. International Carpet Collector Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. International Carpet Collector Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada International Carpet Collector Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

International Carpet Collector Center Yorumları

  1. Ne yazık ki, şirket sadece avukatların mektuplarına tepki gösterdi. Hiçbir şey vaat etmedi! Bir daha asla!

  2. !! Sadece boş sözler !!
    Burada dikkatli olun, kesinlikle kazıklanacaksınız! Size halıların çok değerli olduğu söylendi, bu yüzden aşırı pahalı temizliğe yatırım yapmaya meyillisiniz !!!! Neyse ki halımı geri aldım. Dolandırıcılara dikkat edin!. Bu firma satış yaparak değil temizleyerek kendini ayakta tutuyor.

  3. Dolandırıcılara dikkat edin!
    5 halı teslim edildi ve satıldığında karşılık gelen parayı alacağına söz verildi. Maalesef, pahalı bir temizlik için sadece para istendi, bu da ödendi. O andan itibaren artık geri bildirim olmadı. Adrese mektuplar geri gider. Telefon numaraları artık yok.
    BİR DAHA ASLA!!!

  4. Müzayede için benden 5 adet halı aldım ve sizden haber alamayınca 1500 € ödedim Tel NR. Mevcut değil. Sahtekarlığı bildirecek

Yoruma Kapalı