Cristo Teppiche In Köln

4.9
(9)

Cristo Teppiche In Köln adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Richartzstraße 14-16, Köln – Germany

Telefon : 0221 27747222

Cristo Teppiche In Köln Yol Tarifi

CRISTO TEPPICHE in Köln

Cristo Teppiche In Köln Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Richartzstraße 14-16, Köln – Germany olan Cristo Teppiche In Köln, işletmesine 0221 27747222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cristo Teppiche In Köln ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cristo Teppiche In Köln yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cristo Teppiche In Köln hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cristo Teppiche In Köln ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cristo Teppiche In Köln ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cristo Teppiche In Köln için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cristo Teppiche In Köln bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cristo Teppiche In Köln sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cristo Teppiche In Köln Yorumları

  1. Tavsiyeden çok memnunum ve sadece bu dükkanı tavsiye edebilirim!

  2. Sıcak bir karşılama ve çok iyi bir tavsiye. Çok güzel bir tasarımcı ve İran halısı seçimi. Tavsiye etmek!

  3. Çok iyi ve profesyonel tavsiye ve yetkili satıcı! Fiyatlar adil ve satıcılar çok samimi ve yararlı! Halı satın alımımdan çok memnunum! VG, Milano

  4. Fars kilim bütçemizden daha pahalıydı ama zamanı gelince buraya geleceğiz. Pazarlamacı gerçekten yardımcı oldu, zaman ayırdı ve bize birçok bilgi verdi. Ne yazık ki, bu günlerde burada daha az işletme iş yapıyor.

Yoruma Kapalı