Middleway Gallery

5
(13)

Middleway Gallery adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mittelweg 163, Hamburg – Germany

Telefon : 040 41539981

Middleway Gallery Yol Tarifi

Middleway Gallery

Middleway Gallery Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mittelweg 163, Hamburg – Germany olan Middleway Gallery, işletmesine 040 41539981 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Middleway Gallery ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Middleway Gallery yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Middleway Gallery hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Middleway Gallery ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Middleway Gallery ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Middleway Gallery için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Middleway Gallery bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Middleway Gallery sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Middleway Gallery Yorumları

 1. Mükemmel servis, çok samimi ve son derece profesyonel tavsiye.
  Halı alışverişine daha sık gitmememiz çok yazık!

 2. Als Schwiegertochter von einem ehemaligen bekannten Teppichhändler in Frankfurt habe ich festgestellt, dass Frau Motamedian in ihrer Arbeit sehr fachmännisch und Kompetent ist, dazu noch sehr sympathisch und geht auf die Wünsche der Kunden ein.

  Inzwischen hat sie uns ein tolles Teppich Design entworfen.
  Es war überhaupt nicht schwer mein Mann mit ihrem Kunstwerk zu überzeugen.

  Wir haben ein Teppichunikat erhalten woran wir viel Freude haben.
  Vielen Dank

 3. Sehr freundliche und kompetente Inhaberin. Besonders das Angebot, einen Teppich individuell fertigen zulassen, hat mich begeistert.

Yoruma Kapalı