Farhadian Esmail & Söhne

4.3
(7)

Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Sandtorkai 35, Hamburg – Germany

Telefon : 040 3768000

Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg Yol Tarifi

FARHADIAN - Esmail & Söhne GmbH Co. KG

Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Sandtorkai 35, Hamburg – Germany olan Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg, işletmesine 040 3768000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Farhadian Esmail & Söhne Gmbh Co Kg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Farhadian Esmail & Söhne Yorumları

  1. Ayrıntılı tavsiye ve güzel halı için teşekkür ederiz … oturma odamıza mükemmel bir şekilde uyuyor.
    Halı alışverişi yine eğlenceli … kesinlikle geri döneceğim …

    Fiyat-performans oranı fazlasıyla haklıydı … Yine Merci …
    Ralf Berndorf

  2. Makul fiyatlarla yüksek kaliteli Farsça halı seçimi. Burada tavsiye ve hizmet söz konusu olduğunda gerçekten uzmanlarla birliktesiniz.

  3. Her zaman ciddi bir ticaret şirketi olmuştur, meslektaşlarım Wagnergruppe ve Henschel ve Ropertz ile birlikte oradaki en güzel halıları aldım.

  4. Çok güzel deneyimlerimiz oldu. Limandaki bazı ılımlı deneyimlerden sonra, Farhadian Halıları kesinlikle ilk uğrak limanımız. Ciddi ve güvenilir işleme. Ve her zaman lezzetli İran çayı vardır. Tam 5*

Yoruma Kapalı